Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 40" Дніпровської міської ради


Сторінками шкільної історії

 

Золота медаль

 

Рік
Прізвище, ім’я учня
1976
Залюбовська Любов
1978
Шмальченко Світлана
Залюбовська Ірина
 
1979
Парфьонова Надія
Нечай-Качан Ірина
Моня Тетяна
1980
Шпітько Олександр
 
1989
Свіріденко Наталія
Камкіна Яна
Дубовик Світлана
1990
Карнаушенко Наталія
Буравльов Геннадій
 
1992
Гунченко Олег
Гуцалюк Юрій
Сірко Андрій
Шарова Олена
 
1993
Лапко Тетяна
Євдоченко Оксана
Довбня Тетяна
Сич Ірина
 
 
1994
Мазурак Оксана
Чуб Тетяна
Кацапов Павло
Сиротюк Ольга
Рубан Сергій
Мамчин Віра
Ященко Наталія
 
1995
Ушакова Наталія
Ткаля Марина
Шубінок Олег
Дробот Ольга
 
 
 
1996
Мартинова Олена
Яременко Людмила
Гура Наталія
Єременко Тетяна
Литвиненко Наталія
Машковська Ольга
Черкашина Наталія
 
1997
Дробот Олена
Куніна Катерина
Цапко Ганна
 
 
1998
Багрич Леся
Васильєва Олена
Коптєв Олег
Азанов Олексій
Андрєєва Наталія
Гром Тетяна
Тимощук Олександр
Романченко Віталій
1999
Приходько Інна
Буньковська Тетяна
 
2000
Жорніченко Дмитро
Орлянський Антон
Романченко Наталія
 
2001
Чижевська Людмила
Бондаренко Денис
Лиштван Наталія
Кондрашов Денис
 
2002
Климова Катерина
Нікіфорова Марина
Філімоненко Анжеліка
Яненко Тетяна
 
2003
Дворніченко Катерина
Шкуряка Наталія
Лук’яненко Катерина
 
 
2004
Грицан Марина
Гетьманська Олександра
Запорожченко Алла
Козир Анжела
Крюк Лілія
Применко Владислав
Федорова Валерія
 
2005
Лабунська Яна
Глущенко Тетяна
Дунда Оксана
Новожилова Алла
 
2006
Бегма Сергій
Павленко Антон
 
2007
Бегма Дмитро
Сисоєва Яна
 
 
2008
Шад’ян Анастасія
Маринчук Марина
Тихомирова Аліна
Ковальова Юлія
Євтіщенко Тамара
Капінус Анастасія
2010
Цибульник Катерина
Резник Дарина
 
2012
Колотигіна Ганна
Мороховець Катерина
Неплях Ганна
2013
Панченко Юлія

 

Срібна медаль

 

Рік
Прізвище, ім’я учня
1986
Сич Олена
Куш піт Лариса
1989
Кохан Ганна
 
 
 
 
 
1991
Ільченко Олена
Саламашенко Світлана
Нікіпєлова Наталія
Кутєпова Оксана
Барська Лариса
Рискаль Людмила
Коптєв Сергій
Кушпіт Ольга
Махота Марина
Сударикова Ольга
Улько Анфіса
Шамігов Марк
 
 
1992
Бойко Іван
Галіч Олександр
Кондратова Наталія
Ігнатенко Сергій
Моня Олена
 
 
1993
Сич Ірина
Дмитрієва Олена
Гешева Олена
Словінська Людмила
1995
Поміщик Наталія
1996
Корінний Володимир
1997
Перепелиця Максим
 
1998
Булашенко Олександр
Чабан Сергій
Триодіал Віталій
1999
Проценко Оксана
 
 
 
2001
Ткачук Марина
Корінна Оксана
Яремчук Людмила
Єрмакович Оксана
Ковальчук Ігор
Садика Олена
 
2002
Шугайленко Аліна
Жильчук Світлана
Закружецька Олена
2003
Дегтярьова Ольга
 
2004
Ковальчук Олена
Майстренко Марина
 
Остапенко Євген
 
2005
Костогриз Євген
Рибалка Юлія
Бадьора Ірина
2008
Бурлака Ірина
 
2010
Палій Анастасія
Андріївський Михайло
Чуркіна Катерина
2012
Музальов Дмитро
 
2013
Кобець Микола
Павленко Дар’я
Липова Наталія