Коммунальный заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 40" Дніпровської міської ради

 





ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕКТИВ

У К Р А Ї Н А

Комунальний заклад освіти

«Середня загальноосвітня школа № 40»

{C}Дніпропетровської міської ради

49057, м. Дніпропетровськ, вул. Альвінського, 3, тел./факс: 378-63-40,  e-mail: SZ40@i.ua

 

І Н Ф О Р М А Ц І Я

КЗО «СЗШ № 40» про нагородження педпрацівників

за станом  на 01.09..2017 р.

 

№ з/ч

 

П.І.Б. нагородженого

 

Посада

Дата і № наказу або розпорядження

 

Примітка

Заслужений вчитель України

1.

 

   

 

2.

Степаненко Ольга Карпівна

Вчитель обслуговуючої праці

№ 3537

від 20.08.2010 р.

 

3.

Бегма Лідія Вікторівна

Вчитель початкових класів

 

 

Нагрудний знак „Відмінник освіти”

1.

 

   

 

2

Широкан Валентина Василівна

Вчитель історії

№ 46409

від 03.08.2000 р.

 

3.

Бегма Лідія Вікторівна

Вчитель початкових класів

№ 468-к

від 03.08.2000 р.

 

4.

Чуб Наталія Іванівна

Вчитель початкових класів

№ 158-к

від 17.12.1992 р.

 

5

Кравченко Валентина Олександрівна

Вчитель географії, правознавства

 

 

6.

Хворостянкіна Олена Михайлівна

Вчитель початкових класів

 

 

Почесна грамота МОН України

1.

 

   

 

2

Лещинська Людмила Миколаївна

Вчитель математики

№ 76498

від 2002 р.

 

3

Степаненко Ольга Карпівна

Вчитель обслуго-вуючої праці

№ 145

 

 

Грамота головного управління освіти та науки облдержадміністрації

1.

Степаненко Ольга Карпівна

Вчитель обслуго-вуючої праці

№ 145

від 25.09.2002 р.

 

2.

Степаненко Ольга Карпівна

Вчитель обслуго-вуючої праці

№ 567

від 07.05.2002 р.

 

3.

Степаненко Ольга Карпівна

Вчитель обслуго-вуючої праці

№ 288

від 10.04.2006 р.

 

4.

Гавриш Андрій Андрійович

Вчитель історії

№ 92-к

від 16.08.1995 р.

 

Грамота управління освіти та науки міської ради

1.

Лещинська Людмила Миколаївна

Вчитель математики

 

від 20.12.1993 р.

 

2

Гавриш Андрій Андрійович

Вчитель історії

 

від 14.02.1996 р.

 

3.

Степаненко Ольга Карпівна

Вчитель обслуго-вуючої праці

 

від 22.04.2003 р.

 

4

Степаненко Ольга Карпівна

Вчитель обслуго-вуючої праці

 

від 2006 року

 

5

Степаненко Ольга Карпівна

Вчитель обслуго-вуючої праці

 

квітень 2001 р.

 

6

Степаненко Ольга Карпівна

Вчитель обслуго-вуючої праці

 

вересень 2007 р.

 

Медаль „Ветеран праці”

1.

 

   

 

Грамота Бабушкінської районної у місті ради

2

Широкан  Валентина Василівна

Вчитель історії

№ 40/3-р

квітень 2005 р.

 

 

ІНШІ  НАГОРОДИ (відділу освіти Бабушкінської у місті ради)

1.

Лещинська Людмила Миколаївна

Вчитель математики

 

1997 р.

 

2.

Кутепова Людмила Станіславівна

Вчитель математики

2002 рік

 

3.

Степаненко Ольга Карпівна

Вчитель обслуго-вуючої праці

12.12.2003 р.

 

4.

Степаненко Ольга Карпівна

Вчитель обслуго-вуючої праці

01.12.2006 р.

 

Диплом українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді

1.

Керівник – Степаненко Ольга Карпівна „Краса і біль України”

Вчитель обслуго-вуючої праці

Наказ № 45-а

від 26.04.2004 р. м. Київ

 

Звання «Вчитель-методист», «старший вчитель»

1.

Гребенюк Лариса Андріївна

Вчитель-методист

 

 

2

Стороженко Наталія Василівна

Вчитель-методист

 

 

3

Широкан Валентина Василівна

Вчитель-методист

 

 

4

Бегма Лідія Вікторівна

Вчитель-методист

 

 

5

Пухтій Людмила Петрівна

Вчитель-методист

 

 

6

Степаненко Ольга Карпівна

Вчитель-методист

 

 

7

Дяченко Галина Федорівна

Вчитель-методист

 

 

8

 

 

 

 

9

Хворостянкіна Олена Михайлівна

Вчитель-методист

 

 

10

Кулікова Ганна Євгенівна

Вчитель-методист

 

 

11

Кравченко Валентина Олександрівна

Вчитель-методист

 

 

12

Гавриш Андрій Андрійович

Вчитель-методист

 

 

13

Лещинська Людмила Миколаївна

Вчитель-методист

 

 

14

Гешева Римма Павлівна

Старший вчитель

 

 

15

Чуб Наталія Іванівна

Старший вчитель

 

 

16

Волчкова Світлана Іванівна

Старший вчитель

 

 

 

 

 

 

Директор школи                                             Л.А.Гребенюк