Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 40" Дніпровської міської ради


ВСТУП ДО ШКОЛИ

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Продовжується набір до 1-В класу КЗО "СЗШ № 40" ДМР на 2019/2020 рік.

                                           Класовод Бачурина Я.О

 

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ

«СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 40»

ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Н А К А З

від 31 травня  2019 року                                                                 № 16-у

                                                                                           

Про зарахування учнів до 1-х класів

КЗО «СЗШ № 40» ДМР на 2019-2020 н. р.

    

Відповідно до абзацу 1 частини 3 статті 18 Закону України «Про загальну середню освіту», наказу Міністерства освіти і науки України № 367 від 16.04.2018 року зареєстрованого в Міністерстві юстиції України за № 564/32016 від 05.05.2018 року, заяв батьків

Н А К А З У Ю :

  1. Станом на 31.05.2019 рік зарахувати до 1-х класів 71 учня:

1-А клас (Інтелект України)

1

Вєтрова Марія

19

Кульбака Богдан

2

Вилка Марк

20

Лавиш Ельдар

3

Висоцький Артем

21

Латисюк Данило

4

Вовк Артем

22

Липка Ангеліна

5

Даниленко Ярослав

23

Лисиця Мілана

6

Дуда Владислав

24

Нікітіна Ксенія

7

Дурицина Олександра

25

Поляруш Олександр

8

Городецьких Кароліна

26

Пунтус Софія

9

Гром Іван

27

Пухальська Васіліса Євгеніївна

10

Єлфімов Іван

28

Сербіна Софія Русланівна

11

Запорожченко Артем

29

Ситін Ілля Романович

12

Ілющенко Марія

30

Шагова Кіра Максимівна

13

Ісаєнко Аріна

31

Шульженко Аспера Дмитрівна

14

Калінін Матвій

32

Цибульник Данило Артемович

15

Карапута Анна

33

Юшкевич Артем Віталійович

16

Катюха Анастасія

 

 

17

Квітко Вероніка

 

 

18

Костогриз Мирон

 

 

 

1-Б клас (програма НУШ)

1

Годовнікова Кіра

20

Мандрика Олексій

2

Гавриленко Артем

21

Новікова Вікторія

3

Горєвий Єгор

22

Овдієнко Яна

4

Дергунова Катерина

23

Олексюк Богдан

5

Дехтяренко Марія

24

Педенко Поліна

6

Джуган Давид

25

Перепелиця Олександр

 

7

Івченко Володимир

26

Петренко Аліна

8

Карпенко Матвій

27

Пустовий Ярослав

9

Качан Поліна

28

Пчєльніков Денис

10

Качков Максим

29

Радченко Маргарита

11

Киричок Злата

30

Рак Єфрем

12

Кислий Нікіта

31

Ремез Ангіліна

13

Коваленко Матвій

32

Рукавиця Марія

14

Ковальова Заріна

33

Самойленко Ангеліна

15

Козаченко Михаліна

34

Самойленко Нікіта

16

Король Олександр

35

Семенішин Ігнат

17

Кучеренко Аріна

36

Тетеряка Данііл

18

Ленська Поліна

37

Черкашин Тимофій

19

Макарук Олександра

38

Чуркін Данил

 

  1. Призначити класоводами таких вчителів:

1-А клас (Інтелект України) – Грицан Любов Володимирівну

1-Б клас – Андрущишину Наталію Євгенівну

 

  1. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

 

 

 

Директор школи                              Н.В. Стороженко