Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 40" Дніпровської міської ради

 







Кадровий склад закладу

СПИСОК   УЧІТЕЛІВ   КЗО «СЗШ № 40» ДМР

 

на 01 жовтня 2018 року

 

До списку включається директор школи, заступники директора школи, всі вчителі (сумісники і основні працівники), штатні піонерські вожаті, вихователі, організатори позакласної і позашкільної роботи, педагогічні працівники, у декретній відпустці.

Назва школи і її тип  комунальний заклад освіти «Середня загальноосвітня школа № 40» Дніпропетровської міської ради  І – ІІІ ступенів

Адреса: область Дніпропетровська  район  Шевченківський   місто  Дніпро  вулиця  Альвінського, 3  телефон 378-63-40,  763-10-27

У школі на 5/ІХ класів   24    учнів   748_

 

№ з/ч

 

Прізвище, ім’я та по

 батькові

 

Дата народ-ження

Стать

Посада

 

Повна назва навчальних закладів, які закінчив (рік закінчення)

 

Спеціальність за дипломом

Основний робітник чи сумісник

Загальний стаж педагогічної роботи

 

Катего

рія, рік

 

Педзвання, рік

 

 

Які предмети викладає

 

Навантаження в годинах

на тижден у класах

Назва навчального закладу, де набуває кваліфікацію, заочно, та на якому курсі, рік проходження курсової перепідготовки

1 - 3

(4)

 

5 - 9

10 - 11

  1.  

Стороженко Наталія Василівна

28.04. 1965

ж

Заступник директора  з навчаль-но-вихов-ної роботи 1ставка,  учитель хімії

Дніпропетровський державний університет, 1988

Хімік, викладач хімії

Осн.

26

вища

2017

Методист

2017

Хімія

 

 

 

8

 

 

1

СПК 283 від 22.01.16

  1.  

Широкан Валентина

Василівна

07.09. 1964

ж

Заступник директора з навчально- виховної роботи, 1 ст., вчитель історії

Запорізький державний

університет, 1986

Правознавство, історія

Осн.

32

вища 2018

Методист 2018

Історія

 

 

 

6/1

 

 

2

СПК 283 від 22.01.16

  1.  

Гребенюк Лариса Андріївна

22.01.

1968

ж

учитель  української мови і літератури

Дніпропетровський державний університет, 1990

Філолог, вчитель  української мова та літератури

Осн.

28

Вища
2017

Методист  2017

українська мова і література

 

17,5

8

№149 від  22.01.16

  1.  

Пухтій Людмила

Петрівна

 

20.11. 1957

 

ж

 

Учитель української мови і літератури

Дніпропетровський державний університет, 1993

 

Українська мова та література

 

Осн.

 

36

 

вища  2015

 

Методист

2015

українська мова і література

 

 

15

 

8

 

№ 2262 від 23.04.2013

  1.  

Чуниховська Вікторія Володимирівна

 

05.01 1988      

ж

Учитель української мови і літератури

Бердянський державний педагогічний університет, 2010

Українська мова та література

Осн.

4

Спеціал.

 

українська мова і література

 

 

18,5

 

 
  1.  

Клочкова Альона Вікторівна

02.08. 1994

ж

Учитель української мови і літератури

Дніпропетровський державний університет, 2016

Українська мова та література

Осн.

3

Спеціал.

 

українська мова і література

 

19

 

 
  1.  

Мартинюк Тетяна Костянтинівна

29.04.

1969

ж

Учитель української мови і літератури

Дніпропетровський державний університет,  1992

Українська мова та література

Осн.

27

вища

2016

 

українська мова і література

 

 

15

 

8

СПК 2592 від 23.04.13

  1.  

Михайличенко

Валентина Петрівна

01.03. 1948

ж

Учитель зарубіжної літератури і рос. мови

Бірський педінститут, 1970

Російська мова і зарубіжна література

Осн.

49

вища

2014

 

Зарубіжна  література

 

8/2

 

№ 7255 від 14.06.2013

  1.  

Дяченко Галина

Федорівна

20.06. 1963

ж

Учитель поч..школи заруб. літ. і рос. мови

Дніпропетровський державний університет, 1989

Рос. мова і заруб. літер. , поч..школи

Осн.

36

вища

2018

Методист, 2018

Рос. мова і зарубіж. літ.

3,5-укр

 

12

 

3

№ 337 від 18.01.2013

  1.  

Верясов Андрій

Миколайович  (сумісн.)

05.02. 1962

ч

Викладач Захисту Вітчизни, зарубіжна література

Дніпропетровський державний університет, 1998

Українська мова та література

Сум.

11

І,

2017

 

Зарубіжна  література,

 

2

1

№2531 від 23.05.2013

захист

Вітчизни

 

 

3,5/0,5

  1.  

Гавриш Андрій

Андрійович

24.03.

1967

ч

Учитель історії

Дніпропетровський державний університет, 1991

Історія, суспільствознавство

Осн.

27

Вища, 2018

Вчитель-методист2018

Історія

 

 

18/

1,5

 

26.10.2017

  1.  

Лещинська Людмила Миколаївна

29.04.1951

ж

Учитель математики

Дніпропетровський дер-жавний уні-верситет, 1973

Математика

Осн.

30

Вища, 2015

Методист, 2015

математика

 

 

12

 

5

№ 388-17від28.04.17

  1.  

Кутепова  Людмила Станіславівна

25.12.

1945

ж

Учитель математики

Мінський педінститут, 1972

Математика

Осн.

47

Вища, 2015

 

математика

 

 

 

№ 4525-17 від 16.06.17

 

17,5

 

  1.  

Резцова Тетяна

Степанівна

16.12.

1977

ж

Учитель математики

Дніпропетровський державний університет,  2000

Математика

Осн.

18

Вища

2017

 

математика

 

 

24,5

 

4/1

СПК 3085 від 28.04.17

  1.  

Малашина Ірина

Сергіївна

15.01. 1967

ж

Учитель інформатики

Дніпропетровський державний університет, 1990

Математика, інформатика

Осн.

19

І

 2014

 

Інформатика

 

7

 

15

 

2,5

№ 6447 від 06.06.2014

  1.  

Ковтун Світлана  Іванівна

31.12. 1973

ж

Учитель інформатики

Бердянський державний педагогічний універси-тет, 5 курс. Бакалавр, 2017

Інформатика

осн

2

 

 

Інформатика

 

9

 

15

 

2,5

 
  1.  

Стребуль Тамара

Михайлівна

09.03. 1952

ж

Учитель

географії

Дніпропетровський державний університет, 1976

Географія

Осн.

45

вища 2017

 

Географія

 

 

5

 

1,5

19.09.2017

  1.  

Кравченко Валентина Олександрівна

02.10. 1966

ж

Учитель географії

Харківський держ.універ-ситет, 1985

Географія

Осн.

21

вища 2014

Методист, 2014

Географія

 

18

 

№ 7429 від 13.06.2013

Економіка

 

 

1

Людина і світ

 

 

0,5

  1.  

Дуплій Олена

Михайлівна

06.07.

1965

ж

Учитель фізики

Запорізький держ.універс, магістр, 2010

Фізика

Осн.

11

І

 2016

 

Фізика

 

 

14/2

 

5,5/0,5

№7837 від 27.11.15

  1.  

Чернікова Оксана Василівна

17.03.1985

ж

Вчитель біології

Дніпропетровський дер-жавний університет, 2007

Біологія, хімія

Осн.

9

І

 

Біологія

 

16

4

 

СПК 2160 від 31.03.2017

захист

Вітчизни

 

 

2

Хімія

 

 

1

  1.  

Кулікова Ганна

Євгенівна

18.12. 1967

ж

Вчитель англійської мови

Дніпропетровський дер-жавний уні-верситет, 1991

Англійська мова

Осн.

17

вища

2015

Методист 2015

Англійська мова

 

 

23

 

3

СПК 119 від 24.10.2014

  1.  

Кармазіна Марина Миколаївна

31.03. 1975

ж

Вчитель англійської мови

Нукузький педінститут, 1997

Англ. і рос. мова

Осн.

18

вища

2014

 

Англійська  мова

 

17

 

12

 

№ 6735 від 11.09.2013

  1.  

Проценко Анастасія Вадимівна

30.07. 1997

ж

Вчитель англійської мови

Дніпропетр.педагог.коледж 2016

Початкова освіта,іноземні мови

Осн.

1 р. 7 міс.

Спец.

 

Англійська мова

 

27

 

 

 
  1.  

Волчкова Світлана Іванівна

15.05.

1952

ж

Вчитель англійської мови

Дніпропетровський державний університет, 1976

Філолог, викладач англійської мови

Осн.

39

Вища, 2015

Старший вчитель , 2015

Англійська мова

 

6

 

15

 

8546від 25.12.15

  1.  

Снітка Наталія

Анатоліївна

26.09.

1972

ж

Вчитель французької мови

Дніпропетровський державний університет, 1994

Філолог-романіст

Осн.

20

вища 2016

 

 

 

22

6/1

СПК 929 від 28.11.2014

  1.  

Гунченко Олена

Вікторівна

17.05.

1975

ж

Учитель  німецької мови,

початкових класів

Бердянський державний педагогічний універси-тет, 2002

Початкові класи, німецька мова

Осн.

21

Вища, 2014

 

Німецька мова

3,5-укр.

 

22

 

3

СПК 912 від 28.11.2014 (німецька мова)

  1.  

Жидкова Лариса Борисівна

16.05.1964

ж

Учитель малювання

Держав.

худож.училище 1990

Художник

оформл.

Осн

17

Тариф 10

 

ОТМ

 

9

 

 

Художня

культура

 

 

0,5

  1.  

Гешева Римма

Павлівна

16.05.

1955

ж

Учитель музики

Дніпропетровське пед.. училище, 1974

Учитель музики та співів

Осн.

20

тар.

розряд 11, 2016

Старший вчитель, 2016

Музика

 

11

 

9

 

Спк 286216 від 22.04.16

  1.  

Бурлака Василь

Володимирович

10.06. 1970

ч

Учитель обслуговуючої праці

Бердянський державний педагогічний універси-тет, 1997

Початкові класи

Осн.

28

вища 2017

 

Трудове навчання

 

 

16

 

2,5

СПК№47 від 22.01.2016

  1.  

Степаненко Ольга

Карпівна

08.04. 1939

ж

Учитель обслуговуючої праці

Бердянський державний педагогічний універси-тет, 1984

Загальні-технічн.

Дисципліни  і праця

Осн.

57

вища

2014

Методист 2014, засл. вчит. Укр

технології

2,5

10

1,5

№ 3901 від 22.04.2014

захист Вітчизни

 

 

1,5

 

креслення

 

/4

 

 

  1.  

 

Дригола Світлана

Михайлівна

 

20.10. 1968

 

ж

 

Учитель обслуговуючої праці

 

Криворізький педінсти-тут, 1996

 

Праця і проф.  навчання

 

Осн.

 

26

 

вища

2015

 

 

технології

 

6

1

№ 11019 від 01.11.2013

Основи здоров’я

0,5

11

 

СПК 8649 від 18.12.15

  1.  

Музальова Людмила Анатоліївна

27.11.

1967

ж

Вчитель фізкультури

Дніпропетровський дер-жавний інститут фізкультури, 1989

Фізичне виховання

Осн.

23

Вища, 2015

 

фізкультура

 

 

6

 

 

18

 

 

5

№ 1695 від 21.02.2014

  1.  

Лопатіни Дмитро Миколайович

16.08.1983

ч

Вчитель фізкультури

Дніпропетровський

державний інститут фізкультури 2004

Фізичне виховання

осн

2

 

 

Фізкультура

 

 

6

 

 

15

 

 

5

 
  1.  

Хворостянкіна Олена Михайлівна

18.10.

1972

ж

Учитель

початкових класів

Бердянський державний педагогічний універси-тет, 1996

Початкові класи

Осн.

28

Вища

2015

Методист 2015

Початкові класи

 

24,5

 

 

№ 2570 від 07.03.2014 (ІКТ)

№ 2634 від 04.03.2014 (поч..школа,  фізкульт.)

  1.  

Вінник Олена

Рудольфівна

21.07.

1970

ж

Учитель початкових класів

Криворізський педінсти-тут, 1999

Початкові класи

Осн.

28

Вища 2018

 

Початкові класи

 

19

 

 

5930-16 від 07.10.2016

  1.  

Грицан Любов

Володимирівна

07.10.

1965

ж

Учитель початкових класів

Криворізський педінсти-тут, 2001

Початкові класи

Осн.

33

Вища 2017

 

Початкові класи

 

24,5/1

 

 

СПК 6050  від 09.10.15

  1.  

Сирих Тетяна

 Валентинівна

21.07.

1972

ж

Учитель початкових класів

Бердянський державний педагогічний універси-тет, 2001

Початкові класи

Осн.

27

Вища

2017

 

Початкові класи

 

23,5

 

 

СПК 3034 від

 

 

  1.  

Чуб Наталія Іванівна

06.01.

1951

ж

Учитель початкових класів

Нікопольське педагогіч-не училище, 1972

Початкові класи

Осн.

46

Тариф розряд 9 2014

Старший вчитель 2014

Початкові класи

 

19,5

 

 

№ 8990 від 12.06.2015

  1.  

Андрущишина

Наталія Євгенівна

16.05.

1972

ж

Учитель початкових класів

Бердянський державний педагогічний універси-тет, 2001

Початкові класи

Осн.

27

Вища

2017

 

Початкові класи

 

21/1

 

 

СПК 2614/16 від 14.04.2016

  1.  

 

Бегма

Лідія

Вікторівна

 

13.05.

1958

 

ж

 

Учитель початкових класів

Уманський педагогічний інститут 19981

Методика початкового навчання

 

Осн.

 

37

 

Вища, 2014

Заслужений вчитель України,

методист 2014,

 

 

Початкові класи

 

19,5

 

 

 

 

№ 11840 від 13.03.2014

  1.  

Цебенко Альона Володимирівна

07.06.

1988

ж

Вихователь ГПД

Криворізький універси-тет 2008

Біологія

Осн.

13

І

 

Вихователь ГПД

30

ГПД

 

 

 
  1.  

Кучеренко Анастасія Сергіївна

02.03.1996

ж

Учитель початкових класів, пе-дагог-органі-затор 0,5 ст.

Дніпропетровський педа-гогічний коледж 2015

 

Поч..освіта

Осн

3

 

 

Початкові класи

 

17/1

 

 

 
  1.  

Плахотник Оксана Михайлівна

07.12.1976

ж

Учитель початкових класів

Бердянський державний педагогічний універси-тет,  бака-лавр, 2017

5 курс

   

3

 

 

 

 

 

 

 
  1.  

Сірченко Світлана Іванівна

13.05.

1971

ж

Учитель початкових класів

Дніпропетровське педагогічне училище, 2009 р.

Початкові класи

Осн.

4

Серед-спеціал.

 

Початкові

класи

 

21/1

 

 

 

  1.  

Золотухіна Наталія Вікторівна

01.05.

1968

ж

Учитель початкових класів

Бердянський державний педагогічний універси-тет, 1997

Початкові класи

Осн.

31

Вища

2016

 

Початкові

класи

 

19

 

 

СПК 2264 від 27.03.2015 (ІКТ)

 

  1.  

 

Пайос Олена Олегівна

 

18.08.

1992

 

ж

Вихователь ГПД

Харківський педагогічний інститут

4 курс, початкова освіта

 

 

Осн.

3

 

 

Вихователь ГПД

30

ГПД

 

 

 

  1.  

 

Бачуріна

Яна

Олексіївна

05.06.1993

 

ж

Вихователь ГПД

 

 

 

Осн.

 

 

 

Вихователь ГПД

30

ГПД

 

 

 

  1.  

Ребезова Діана Олегівна

09.06.1997

ж

Керівник хореогр. гуртка

Дніпропетровське учи-лище куль-тури, 2016

Викладач хореографії

Осн.

2

 

 

Керівник хореограф. гуртка

9год. Гурткової роботи

 

 

 
  1.  

Кумановська Наталія

Василівна

20.09. 1960

ж

бібліотекар

Харківський державний

Інститут

культури, 1983

Провідний бібліотекар

Осн.

37

вища

2016

 

Бібліот.

 

 

 

8383 від 11.01.2015

  1.  

Качан Ірина

Анатоліївна

19.03.

1979

ж

Вчитель біології

Дніпропетровський державний університет, 2001

Біологія

Осн.

37

 

 

Біологія

Відпустка по догляду за дитиною

 

 

 

50

Авдюшкіна Лілія

Вікторівна

02.04.

1988

ж

Соціальний педагог

 (1 ст)

Бердянський державний педагогічний універси-тет, 4 курс

Соціолог

Осн.

9

 

 

 

Відп.

по догляду за дитиною

 

 

 

 

В.о. директора школи                                                            Н.В. Стороженко

 

ПРИМІТКА: 1. Коли вчитель не має відповідної освіти (для класу, в якому викладає) і не навчається заочно, треба в колонці 16 записати: „заочно не навчається”.

                 2. Список вчителів в кінці завірити підписом директора школи і печаткою.

                 3. Списки складати в такому порядку: адміністрація школи, вчителі (згідно предметів навчального плану), вихователі ГПД, педагоги-організатори, бібліотекарі, вчителі, які знаходяться у декретній відпустці.

                 4. В кінці списку винести цифрову інформацію: працюючі пенсіонери (кількість), працюючі не за фахом (кількість), без педагогічної освіти (к-сть), молоді спеціалісти до 3-х років (к-сть), вчителі-заочники, 

                           основні працівники, сумісники (к-сть).

                 5. Вакансії.

1

Всього педпрацівників

50

2

Сумісники

1

3

Пенсіонери

 

4

Молоді вчителі

 

5

Без педагогічної освіти

 

6

Працюють не за фахом