Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 40" Дніпровської міської ради


Календар Всеукраїнських конкурсів

Шановні вчителі!
 
Участь у Конкурсах дасть можливість Вашим учням ще раз перевірити свої вміння застосовувати знання на практиці, відчути азарт змагання і радість успіху, увійти до складу єдиної команди дорослих і дітей, представників великих міст і маленьких селищ з різних куточків України, яких об’єднує прагнення до нових знань.

Всі учасники конкурсу одержать сертифікати та сувеніри, а переможці – призи!!!
 

 

 


 
 

Природничий конкурс "КОЛОСОК"
(2-10 клас)

 

Відповідальний від школи - Чернікова Оксана  Василівна


 

 

 



 

Міжнародний математичний
конкурс "КЕНГУРУ"
(2-11 клас)

 

Відповідальний від школи - Резцова Тетяна Степанівна


 

 

 



 

Всеукраїнський
фізичний конкурс "ЛЕВЕНЯ"
(7-11 клас)

 

Відповідальний від школи - Дуплій Олена Михайлівна


 

 

 



 

Всеукраїнський
історичний конкурс "ЛЕЛЕКА"
(5-11клас)

 

Відповідальний від школи - Гавриш Андрій Андрійович


 

 


Дата проведення - листопад

 

Міжнародна гра-конкурс
з російської мови
"РУССКИЙ МЕДВЕЖОНОК"
(2-11 клас)

 

Відповідальний від школи - Михайличенко Валентина Петрівна


 

 

 

Міжнародний конкурс з інформатики та
комп"ютерної грамотності "БОБЕР"
(5-11 клас)

 

Відповідальний від школи - Малашина Ірина Сергіївна


 

 

 


Дата проведення - лютий

 

Всеукраїнський
конкурс з англійської мови "ГРИНВІЧ"
(2-11 клас)

 

Відповідальний від школи - Снітка Наталія Анатоліївна


 

 

 


Дата проведення -листопад

 

Всеукраїнський конкурс
з українознавства "ПАТРІОТ"
(2-11 клас)

 

Відповідальний від школи - Пухтій Людмила Петрівна


 

 

 


Дата проведення - жовтень

 

Всеукраїнська
українознавча гра "СОНЯШНИК"
(1-11 клас)

 

Відповідальний від школи - Пухтій Людмила Петрівна


 

 

  

 

 


Дата проведення - грудень

 

Всеукраїнський конкурс
з українознавства для учителів-україністів "СОНЯШНИК-вчитель"

 

Відповідальний від школи - Пухтій Людмила Петрівна

                                          


 

 

 


Дата проведення - лютий

 

Всеукраїнська природнича гра
"ГЕЛІАНТУС - природознавство для дорослих"
(9-11 клас)

 

Відповідальний від школи - Стребуль Тамара Михайлівна


 

 

 


Дата проведення - листопад

 

Всеукраїнський
конкурс з російської мови «ЛУКОМОРЬЕ»
(2-11 клас)

 

Відповідальний від школи - Михайличенко Валентина Петрівна


 

 

 


Дата проведення - листопад

 

Всеукраїнська гра
з англійської мови "ПАЗЛИ"
(3-11 клас)

 

Відповідальний від школи - Снітка Наталія Анатоліївна


 

 

 


Всеукраїнський конкурс з французької мови «ГАЛЛУС»


 

 

 


Дата проведення -грудень

 

Всеукраїнський конкурс
з німецької мови «ОРЛЯТКО»
(2-11 клас)

 

Відповідальний від школи - Гунченко Олена Вікторівна


 

 

Приєднуйтесь до участі в конкурсах!

Перемагайте!

Бажаємо успіхів!

 

 

Дата

Класи, які приймають участь

Назва конкурсу

Відповідальний від школи

Сайт

 

1-11

Всеукраїнська гра «Соняшник»

Пухтій Людмила

Петрівна

http://gra-sonyashnyk.com.ua/

 

2-11

Міжнародний конкурс з російської мови «Лукоморье»

Михайличенко Валентина

Петрівна

 

 

2-11

Міжнародна гра-конкурс з російської мови «Русский медвежонок»

Михайличенко Валентина

Петрівна

 

 

2-11

Всеукраїнський конкурс з українознавства

 «Патріот»

Пухтій

Людмила

Петрівна

 

 

2-11

Всеукраїнський конкурс з німецької мови «Орлятко»

Гунченко

Олена

Вікторівна

 

 

 

Всеукраїнський конкурс з українознавства для учителів-україністів «Соняшник-вчитель»

Пухтій

Людмила

Петрівна,

 

 

 

Лютий

 

5-11

Всеукраїнський історичний конкурс «Лелека»

Гавриш

Андрій

Андрійович

 

Лютий

2-11

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Ґрінвіч»

Снітка

Наталія

Анатоліївна

 

 

5-11

Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної грамотності

«Бобер»

Малашина

Ірина

Сергіївна

 

 

9-11

Всеукраїнська природнича гра

«Геліантус - природознавство для дорослих»с

Стребуль

Тамара

Михайлівна

 

 

2-10

Природничий конкурс «Колосок» (осінній)

Чернікова 

Оксана

Василівна

 

Квітень

2-11

Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру»

Резцова

Тетяна

Степанівна

 

Квітень

 

7-11

Всеукраїнський фізичний конкурс  «Левеня»

Дуплій Олена

Михайлівна

 

 

3-11

Всеукраїнська гра з англійської мови «Пазли»

Снітка

Наталія

Анатоліївна