Коммунальный заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 40" Дніпровської міської ради

 





План осінніх канікул

26 жовт. 2018
План осінніх канікул

29.10.2018 рік

п/п

Назва заходу

Час

Місце проведення

Відповідальний

  1.  

Змагання з футболу серед учнів 7-9-х класів

10.00

Спортивна зала

Музальова Л. А.

 

  1.  

Конкурс віршів «До нас прийшла золота осінь». Виготовлення аплікацій

10.30

Кабінет

№ 9

1-4-ті кл.

Хворостянкіна О. М.

  1.  

Конкурс комп’ю-терного малюнку «Золота осінь»

5-6-ті кл.

10.00

Кабінет

№ 22

Малашина І.С.

  1.  

Поїздка учнів до парку Шевченка.

10 кл.

10.00

 

Стребуль Т. М.

  1.  

Підготовка до свята «Хелоуін».

11 кл.

10.00

Кабінет

№  33

Снітка Н. А.

  1.  

«Серце віддаю дітям». Літературні читання за творами В.Сухомлинського

3-і класи

10.00-11.00

Бібліотека

Кумановська Н.В.

  1.  

Заняття гуртка

«Лелеченьки»

10.00-12.00

Кабінет

№ 17

Гешева Р.П.

 

 

30.10.2018 рік

п/п

Назва заходу

Час

Місце проведення

Відповідальний

  1.  

Конкурс малюнків «Прийшла золота осінь»

10.00

Кабінет №11

1-4-ті кл.

Бегма Л. В.

  1.  

Поїздка на екскурсію до Петриківки. 5-В кл.

9.00 – 16.00

 

Дяченко Г. Ф.

  1.  

Відвідування музею «Наука і техніка»

10.00 -11.00

7-А клас

Дуплій О. М.

  1.  

Поїздка до «Crazy Land»

 

12.00 -16.00

7-А клас

Дуплій О.М.

  1.  

Конкурс комп’ю-терного малюнку «Мої канікули» 5-6-ті кл.

10.00

Кабінет

№ 22

Малашина І.С.

  1.  

Змагання з футболу між

9-10 кл.

10.00

Спортивна зала

Музальова Л. А. 

  1.  

«Славетні імена Придніпров’я»

8 класи.

10.00-11.00

Бібліотека

Кумановська Н.В.

 

  1.  

Відвідування боулінг-клубу

10.00-14.00

8-А, 8-Б класи

Резцова Т.С.,

Музальова Л.А

31.10.2018 рік

п/п

Назва заходу

Час

Місце проведення

Відповідальний

1.

Брейн-ринг

«У світі казок». Виготовлення афіші до улюбленої казки

10.00

Кабінет

№ 2

1-2-гі кл.

Кучеренко А. С

2.

Конкурс малюнків і бесіда на тему «У ліс по гриби»

10.00

Кабінет

№ 7

2-4-ті кл.

Сирих Т. В.

3.

Підготовка до конкурсу «Бобер» 8-9-ті кл.

10.00

Кабінет

№ 23

Малашина І.С.

4.

Змагання з тенісу серед учнів 9-11 кл.

10.00

Спортивна зала

Лопатін Д. М.

5.

Інформаційна годинка «У скарбничку ерудита». 5-7-мі класи

10.00-11.00

Бібліотека

Кумановська Н.В.

6.

Поїздка до «Crazy Land»

 

10.00 -14.00

7-Б, 5-А класи

Клочкова А. В.

Лещинська Л.М.

7.

Відвідування кінотеатру «Дафі»

09.00-13.00

5-Б

Кулікова Г.Є.

01.11.2018 рік

п/п

Назва заходу

Час

Місце проведення

Відповідальний

1.

Конкурс поробок з прир. матеріалу «Майстерня «Умійко»

(2-4-ті кл.)

10.00

Кабінет

№ 10

Чуб Н. І.

2.

Змагання з баскетболу

6-10 кл.

10.00 -13.00

Спортивна зала

Лопатін Д. М.

3.

Розв’язування цікавих задач з логічним навантаженням.
Засідання клубу юних знавців

(9-10 кл)

10.00 - 15.00

Кабінет

№ 22

Малашина І. С.

4.

Конкурс малюнків «Золота осінь». Бесіда: «Назви осені в народі: рання, золота, пізня»

10.00

Кабінет

№ 8

1-В,

1-А кл.

Золотухіна Н. В

5.

Вікторина «В гостях у осені»

10.00

Кабінет

№ 1

1-Б, 5-ті кл.

Вінник О. Р.

6.

Відвідування кінотеатру «Дафі»

09.00-13.00

7-А

Дуплій О.М.

02.11.2018 рік

п/п

Назва заходу

Час

Місце

проведення

Відповідальний

1.

Блок уроків: створення соціальної реклами у програмі Power Point «Якщо не я – то хто…? Серед учнів 8-10 кл

10.00

Кабінет

№ 23

Малашина І. С.

2.

Змагання з футболу серед учнів 5-6 кл.

10.00

Спортивна зала

Лопатін Д. М.

3.

Робота гуртка військо-патріо-тичного хору «Лелеченьки»

(5-7-мі кл.)

10.00

Кабінет

№ 31

Гешева Р. П.

4.

Засідання гуртка книголюбів «Книжкова

лікарня» 1-4-ті класи

10.00-11.00

Бібліотека

Кумановська Н.В.

5.

Виїзд до кінотеатру Дафі

(6-А кл.)

10.00– 13.00

 

Кравченко В. О